• 0(462) 323 02 40
  • info@dunyabilgisayar.com.tr
  • Türkçe
Yönetici Eğitimi

Yönetici Eğitimi

YÖNETİCİ EĞİTİMİ (TEMEL HUKUK YÖNETİMİ)

Bu eğitim günlük çalışma rutininde hak kaybına ve zarara yol açan temel hukuki altyapı yanlışlarını bertaraf ederek ve temel uygulama noktalarındaki doğru hukuki duruş ile firmaların zaman emek kaybını azaltmayı ve hukuki riskleri sıfırlayacak davranış kurallarını standart hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Hukukçuların tüm hukuki formasyonu hukukçu olmayanlara transferi şeklinde bir eğitimin işlevi azdır. Bu tür eğitimin kalıcı tortu bırakma şansı yoktur.

Böyle bir durum uygulama zorluğu yanında karşı tarafı gereksiz bir bilgi istifçiliğiyle kafa karışıklığına ve hatta yanlış anlaşılmalarla geçen sıkıcı bir zaman kaybına sürüklemektedir. Çünkü hukukta bilgi sınırsız olup hukuk mantığı ise uzun yıllar sürecinde oturmaktadır. Ancak hukuk hepimizi bağlamakta ve bu alanda `pardon` deme şansımız bulunmamaktadır. Bu manzarada temel yaklaşım çalışanları amatör hukukçu yapmak değil temel pratik paralegal eğitimiyle Hukukçuya yaklaştırmaktır

Pratik hukuk bilgileriyle ve popüler, rafine ve basit bir dille temel kurallar bütününe entegre etmek ve aynı amaca hizmet eden hukukçu ile diğer çalışanların uyumunu yükselterek firma verimliliğini ve profesyonelliğini arttırmaktır.

 

 

Bu eğitim için KOSGEB desteklerinden faydalanabilirsiniz.


Her sektörden işverenler, resmi şirket ortakları, orta ve üst düzey yöneticiler bu eğitime katılabilir. Ticari hayattaki riskleri azaltmak için yönetici adayları da aynı şekilde bu eğitimden faydalanabilir.

Eğitim Süresi 16 saat- 5 gün şeklinde uygulanmaktadır.

Bilgi İstek Formu
Mesleki Eğitimler
Kurumsal Eğitimler
Teknik Eğitimler
Programlama Tasarım

Lütfen Zorunlu Alanları Eksiksiz Doldurunuz...

Hemen Başvur